Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



виртуальные знакомства

Сообщений 31 страница 48 из 48

31

І чому ви думаєте вас в школі тримають 10 років і в інтституті ще 5? Ні не для того, щоб вас навчити більше, а для того, щоб ту інформацію, яка є не давати всю одразу. Так і з відносинами: всього одразу пробувати на потрібно, потрібно робити все потроху, але по-порядку. А для цього...
Підростіть
Адже світ це не лише віртуальні знайомства і щасливий кінець

0

32

Klementiy написал(а):

Підростіть

От ти такий розумний і вже, напевно, підріс. Але що у твоєму баченні відрізняється від нашого? Я так і не зрозуміла.
З одного боку ти засуджуєш тих, хто "плигає на першого зустічного сподобавшогося мальчіка без вагань", з другого - радиш виявляти ініціативу ("якщо дівчина не візьме ініціативи в свої руки, то руки їй знадобляться не для обіймів, а для кусання на них локтів")... ДЕ ТУТ ЛОГІКА???

0

33

lucie написал(а):

"плигає на першого зустічного сподобавшогося мальчіка без вагань"

якщо до цього ходила і прикидувалася шлангом, а в самої кров кипіла, а треба робити все по черзі і потроху. Якщо ж залишити все на останній день, то можна так запрацюватися, що пуп розв"яжеться

0

34

Klementiy написал(а):

Так і з відносинами: всього одразу пробувати на потрібно, потрібно робити все потроху, але по-порядку

Напиши, який має бути порядок. Дуже цікаво :question:

0

35

Klementiy написал(а):

Якщо ж залишити все на останній день, то можна так запрацюватися, що пуп розв"яжеться

До чого тут це? Щось я знов не піймала твоєї думки.

0

36

lucie написал(а):

ДЕ ТУТ ЛОГІКА???

Логіку я тобі викладав цілий рік. Певно, поганий з мене вчитель, тому що логічні ігри на комп"ютері куди краще  :(

0

37

Klementiy написал(а):

Певно, поганий з мене вчитель

Там протиріччя, і не думаю, що то випадковість...
Логічні ігри мають свої усталені правила. А твої правила я не розумію. А замість пояснення ти просто кажеш:"Роби", а інакше сердишся...

0

38

тепер сердити буду всіх вас тільки віртуально
зайнятість і все таке не дає мені можливості робити це в старий спосіб

0

39

Klementiy, у серпні буває зіркопад, а у тебе зараз "балконопад" :D  :crazy:
А якщо серйозно, то користі тобі нема й не буде ніякої від того, що ти сердишся :yep:  ;)

0

40

Klementiy написал(а):

ніхто з вас ще не писав про кохання з першого погляду. Отже такого не було, а якщо ж і було, то хлопці які вам сподобалися просто йшли собі далі НАЗАВЖДИ тому що "я барышня скромная"

ну я могу написать про "любовь с первого взгляда". Увидела, влюбилась, проявила инициативу и дружу уже 2 года, дальше отношения не развиваются. Блин! Кому оно надо эта любовь с первого взгляда, хватило бы мозгов второй раз трезво посмотреть, так пошла б себе спокойно дальше, а так...   :mad:

0

41

Julia;) написал(а):

дружу уже 2 года, дальше отношения не развиваются. Блин! Кому оно надо

якщо мене на моїй роботі не поважають, то якою б вона класною не була знайдеться ще краща і з повагою до себе. Роблю глубокий реверанс і

Julia;) написал(а):

пошла себе спокойно дальше

. Не зациклюйтесь! По колу ходить тількит мода і ВСЕ.
Підростість

0

42

Эльвиралька написал(а):

Насколько же девушка должна себя не уважать, чтобы навязчиво вешаться на шею первому попавшемуся?

Не вижу ничего предосудительного в таких действиях. Если женщина не намерена его потом бросать, то это - вполне нормальное поведение.

0

43

Roman
ты вернулся! :-) девушки редко начинают отношения, заранее думая, что они закончатся.

0

44

Та вернулся... :(

А кто ж тогда становится причиной разрыва этих отношений?! А?!

0

45

Roman
ты имеешь в виду причину, из за которой расходятся, или инициатора разрыва? Я была инициатором только один раз, причем это действительно была крайняя мера: парень вел себя как последняя свинья.

0

46

Отношения прекращаются в 90% случаев по вине женщины... Так уж устроено!
Из них 80% - феминизм (нежелание женщины занимать свое положение).

0

47

Roman написал(а):

Отношения прекращаются в 90% случаев по вине женщины...

Гы. Это перебор! Вина того, кто расслабляется и ленится вносить в отношения что-то новое. А так делают и те, и те. И неизвестно еще, кто больше!!!

0

48

lucie написал(а):

Это перебор!

Если не недобор!
Хотя... сейчас такие времена... когда парням нужно только **** и на остальное им плевать... У мужчин cейчас редко встретишь нравственные нормы относительно долга и ответственности или возвышенные жизненные принципы... или хотя-бы вообще принципы.

0