Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Собеседование: страхи и ужасы :-)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

А расскажите, как не волноваться на собеседовании и произвести адекватное впечатление?

Собственно, тема :)
Делитесь, кто чего знает!

0

2

Особенно понравилось тут слово "адекватное".
На официальных собеседованиях не бывала, а для устных экзаменов у меня есть такой секрет: обязательно одеваться в деловом стиле. Строгая черная юбка до коле и белая блузка. Никакого вычурного макияжа, как обычно, волосы собрать в узел. И улыбаться, дружелюбно, но не по-идиотски.

0

3

для того, щоб не хвилюватися на співбесідах треба нічого не приховувати на самій зустрічі і побільше вигадувати в резюме. Насправді, люди, які проводять співбесіди не зовсім точно знаютб, що їм потрібно від шукача роботи от і задають купу непотрібних питань на, які краще за все відповідати чесно, або запам"ятовувати всі відповіді, щоб не палитися на брехні. А при третій співбесіді на цю саму посаду і в цій самій компанії, але вже з директором кожен видумує свої методи заспокоєння, які я не знаю, тому що на співбесідах вже дуже дуже дуже давно не хвилююся

0

4

Эльвиралька написал(а):

обязательно одеваться в деловом стиле

в житті більшої нісенітниці не чув! Правило "встречают по одежке..." працює тільки в МLM-компаніях в за власною волею ніхто не йде

0

5

Klementiy
что такое MLP-компании?

0

6

Тьфу ти, злякала мене. Там написано MLM. Це компанії-мережі, які живуть з того, що підключають нових співробітників, які їм повинні приносити прибуток, а верхівка в цей час повинна жирувати. Саме там, щоб ти став на щабель вище треба підключати все нових і нових співробітників, а для цього ти повинен слідкувати за своїм зовнішнім виглядом. І не важливо, що ти нічогоь не вмієш робити! Ажде правило

Klementiy написал(а):

"встречают по одежке..."

у нас ще ніхто не відміняв

0

7

Йти в компанію про яку ти нічого не знаєш неприпустимо. Чим більше інформації тим краще, то ж ен потрібно бігти на співбесіду через п"ять хвилин, коли тебе запросили. День-два треба почекати і пошукати позитив-негатив про роботодавця.

Костюми? Ну не знаю, я завжди ходив на серйозні співбесіди на інженрні посади і зі мною так само проводили співбесіди люди в брюках без краваток

0

8

Klementiy написал(а):

Йти в компанію про яку ти нічого не знаєш неприпустимо.

точно! когда я пришла на собеседование в компанию в которой сейчас работаю то уже србрала про инх много информации, чме они были приятно удивлены.

Эльвиралька написал(а):

а для устных экзаменов у меня есть такой секрет: обязательно одеваться в деловом стиле

ну это успокаивалка лично для тебя. ты себя в деловом костюме чувствуешь увереннее и умнее. я госэкзамены (!!) сдавала в джинсах и блухочке с декольте. все однокурсники вместе с преподами были в шоке. Обычные экзамены аналогично. Я в универе даже такого понятия не признавала, как деловой костюм. Зато сейчас приходится из него не вылазить :-( Строгие брюки, светлые ногти и джинсы офисного (элегантного) покроя по пятницам. УЖАС!!! Ненавижу деловой стиль!!!

0