Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется! » Хобби и отдых » Кто какой вид отдыха предпочитает?


Кто какой вид отдыха предпочитает?

Сообщений 1 страница 30 из 33

1

Поваляться на диване перед теликом или же попрыгать с парашутом? Делимся :)

У меня - по-разному бывает. Смотря от чего устала 8-)

0

2

Катание на  санках :-)

а если серьезно, то люблю танцы. Думаю их можно назвать спортом, особенно после акробатического номера, который нас недавно учили исполнять на стуле (я занимаюсь стрип-дэнсом)

0

3

лучший отдых, особенно в такое время года - отключить все телефоны, выбросить из головы все мысли, забыться в уголок и помечтать о большой и светлой любви. Ну или повспоминать самые приятные моменты :)
   А еще люблю вязать и одновременно смотреть какую-нибудь романтическую комедию.

0

4

Эльвиралька написал(а):

А еще люблю вязать и одновременно смотреть какую-нибудь романтическую комедию.

А ты вяжешь вслепую? :huh:

+1

5

да. Я и печатаю вслепую.

+1

6

Ну,  за компом посидеть,  это уже отдых...
На пляжу полежать))) тоже отдых...

Я и печатаю вслепую

А я никак не научюсь...

0

7

Кира
если это умение тебе понадобится - быстро научишься

0

8

Я в последнее время полибила смотреть онлайн сериал аргентинский. Я их когда-то в детстве очень любила, но сейчас их почему-то перестали по телевизору полказывать. Поэтому лучший отдых для  мозгов после тяжелого трудового дня это тупой и ненапрягающий сериал.

0

9

Julia;), про сериалы точно подмечено. Хотя не мне жловатьсяс (моими-то двумя рабочими часами в день), но есть ученики, которые ОЧЕНЬ НАПРЯГАЮТ! И сериал оказывается очень кстати :)

0

10

велосипед
зараз все рідше, а ще рік тому приїздив після роботи раніше, швиденько поїв, велосипед на плечі і на електричку. Півгодини їзди і ти вже в столиці. Ще півгодини і добіраєшся до місця зустічі таких же фанатів (благо в столиці їх є). 4-5 годин (з невеликими перервами) крутити педалі в центрі або на правому березі по гіркам, то кайф, а коли з тобою ще чоловік 40 (а буває і сотня), то поважають і сигналять, навіть, джипи і іномарки.
Після 12 ночі всі починають роз"їзжатися по домівках. З правого берега на харківський ще є компанія, а от на бориспіль 17 км по трасі, то вже зовсім не весело і сташно.  :'(

То ж, коли кілометрів 60 проїдеш за раз ото справжній відпочинок.
А завтра знову на роботу, а спати так мало, а ноги, руки, спина і жопа так болять,  %-)  що робота зовсім не напрягає  :mad:

0

11

а ви часто проводили 5-7 днів вдвох або втрьох десь далеко від людей? і коли потрібно готувати самому їсти, постійно прати і сушити одяг, тягти на плечах більше 10 кг мотлоху і просто йти вперд? забуваєш про всі серіали, кохання, конфлікти, одним словом, про все, крім болю в плечах і спині. теж доволі сильна штука.

відпочинок називається -- піший похід (тули де мало людей і багато первозданної, чистої природи)

0

12

Klementiy написал(а):

забуваєш про всі серіали, кохання, конфлікти

Та ні, якраз конфлікти і залишаються... На жаль... :'(

Klementiy написал(а):

відпочинок називається -- піший похід

А знаєш... Хочеться ще! :) Але - в Крим. (хоча карпати теж непогано)

0

13

lucie написал(а):

А знаєш... Хочеться ще! :) Але - в Крим.

Коли я писав про 3-х чоловік, то було багато. Краще 2-є і бородатих! От тільки бородатим подобаються Карпати

0

14

Klementiy, я не говорю, что мне не нравится карпаты!! Нравятся, даже очень!! Но море - это детская мечта. Что ж мне, засунуть ее куда-подальше? Тем более, что возможность поехать есть.

0

15

А я люблю море. Море і тільки море. Але навіть море й те таке паскудне зараз стало. Якось пливу цим літом у морі, і дивлюся - гівно плаває. От за таке я б цих олігархів, що в море серуть, власноручно порозстрілював би, і навіть не згадав би про принцип ненасильства.

0

16

Люблю, можливо вже і не люблю, ліс, природу, свіже повітря, вогонь, вітер, хорошу компанію і гітару. Чому не впевнений, що ще люблю, тому що давно не був в лісі з людьми, які теж цим жувуть. Останній рік жив іншим...прийдеться згадувати як воно дивитися на відкритий вогонь і пити глінтвейн самопальний, але смачнючий   :idea:

0

17

atmesh написал(а):

А я люблю море. Море і тільки море.

и я! Обожаю море!!

atmesh написал(а):

кось пливу цим літом у морі, і дивлюся - гівно плаває. От за таке я б цих олігархів, що в море серуть, власноручно порозстрілював би

та это не только олигархи. Все кто катается на корабликах. Это как в поездах туалеты очищают прямо на рельсы по которым едут так же и в кораблях, катерах и параходах, так что не обязательно быть олигархом чтобы загрязнять таким образом море, мы все принимаем в этом участие :-)
Или вы никогда на корабликах не катались?

0

18

Julia;) написал(а):

та это не только олигархи.

Саме цей раз я точно знав, що це місцеві олігархи. Вони під’єднали каналізацію своїх приватних будинків до системи, що розрахована на дощові води. І на них навіть в суд не подаси, бо головний суддя теж є серед них. Ось і все. Тут країну може врятувати тільки наш український Піночет.

0

19

В Криму 1300 Га землі зайнято під незаконне будівництво. Зних тільки 300 Га кримськими татарами. От і виходить, що подавати в суд на тих самих суддів з прокурорами не вийде.

0

20

Вчора бачив в підсумкових фактах і ввечері знайшов в інтернеті обговорення теми "в столиці на автомобілі мерседес с600 п"яний водій збив насмерть жінку (матірь трьох дітей) на пішоходному перході! Всім журналістам і міліції (яка за два дні не дала жодних коментарів з цього приводу) кричав, що він син одного з викокопоставлених чиновників апарату президента України. Такі справи...Тема обговорення на всіх форумах: накажуть чи відпустять? (сюди такої теми НЕ пропоную, просто зачепило!!!)

0

21

Років 10 тому, коли вже сам почав їздити в столицю в інтитут і просто гуляти було в мене хоббі ходити пішки по вулицям Києва і роздивлятися людей, архітектуру, вулиці столиці. Також, любив їздити в громадському транспорті, теж можна багато чого цікавого в центрі побачити, якщо ти сидиш біля вікна і автобув їде поволі  8-)

0

22

atmesh написал(а):

Тут країну може врятувати тільки наш український Піночет.

спасти нас может только чудо :-)

0

23

Klementiy написал(а):

Чому не впевнений, що ще люблю, тому що давно не був в лісі з людьми, які теж цим жувуть.

Что мешало?  %-) Может, работа? Или погода? :tired:

А по теме.. Поехала вот в Коростень для прочистки мозгов :) Жаль, похолодало сильно, так что в основном дома сидели. Хороший отдых :jumping: Вот только мелочь одна чуть испортила, да не об этом речь.

0

24

так як роботу шукаю постійно, навіть, коли працюю, то згадав про ще одне моє хоббі і спосіб відпочинку від роботи  :crazy: -- це розсилати роботодавцям своє резюме і ходити на співбесіди. Займаюся цим вже років з 10, але так до сих пір і не зрозумів, що ж потрібно роботодавцю і як налагодити взаємовигідне співробітництво. Хожу на співбесіди, тому що подобається і знаходжу в цьому розраду, коли вже взагалі погано.  :'(

0

25

Klementiy написал(а):

Хожу на співбесіди, тому що подобається і знаходжу в цьому розраду, коли вже взагалі погано.

потрясающе! очень полезное хобби! мне и в голову не приходило такое :-)
я собеседований боюсь. Была в своей жизни только на 3-х или 4-х и каждый раз жутко волновалась.
А расскажите, как не волноваться на собеседовании и произвести адекватное впечатление?

0

26

Julia;) написал(а):

А расскажите, как не волноваться на собеседовании и произвести адекватное впечатление?

Если никто не против, то дальнейшее обсуждение собеседований я перенесу в новую тему в разделе "Работа" :flag:

0

27

Взимку люблю ліпити снігову бабу. Але снігу все меньше і меньше, тому СБ краще всього ліпити в карпатських селах, коли там небагато туристів і багато глінтвейну

0

28

люблю лежати на дівані і попльовувати в стелю, а в цей час, щоб хтось шарудів на кухні і варив мені запашну каву з круасанами на сніданок

0

29

Хочу отдохнуть от активности! чтоб никто не дергал и не присталав, у меня 5 книг, которые я параллельно читаю, хочу хоть одну наконец-то дочитать, но мне постоянно мешают. Надоели! И работать не хочу! Воскресенье мое, и никто мне его не озадачит! Надеюсь...
Вот какой отдых я предпочитаю на данный момент :-)

0

30

Klementiy, хіба ти любиш каву? ;) Чи головне - то круасани? Ні, головне - жоб хтось шарудів :)

0


Вы здесь » Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется! » Хобби и отдых » Кто какой вид отдыха предпочитает?