Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Клуб Чотири лапи

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

Говоримо про домашніх улюбленців: котів, собак, ховрашків, змій, мишей, такаканів, папуг і, звичайно ж, хом"ячків.
Про всіх хто живе зараз вдома, хто жив раніше, про тих кого хотіли б завести, але є перепони і голова на плечах. Про проблеми, які пов"язані з життям наших улюбленців в наших надвеликих квартирах, про любов і зло до них.

+1

2

зараз в мене в трикімнатній квартирі живе кіт Атос. Розміром, як невеличка лохмата, деже лохмата, свиня. Так себе і веде. Їсть багато, любить дорогий корм для котів (не рекламу), мух, мого племінника (а він його...дуже:-) і гадити в усіх кімнатах по черзі, але є і улюблені місця  :tired:
Цей чортяка живе в нас десь зо 2 роки. Принесла сестра і сказала, що хай пару тижнів поживе у нас ... Не знаю, що там говорять про лагідних котів, але Атос кіт войовничий, кусючий, дряпучий, хоча по його серйозній фізіономії такого не скажеш, наче бізнесмен. Живе сам по собі, на руки ні ні, ласки майже не любить. Шпалери, дівани і коври любить дуже, тому шпалери переклеюємо часто, а дівани і коври залишаються в такому, зовсім, не первозданному вигляді  :'( . Найбільше, що бісить, так це те, що запах від усіх коврів йде такий, що не підготовленому важко призвичаїтися, хоча більшість і мовчить. Але що б ми робили, якби він звяв і просто пропав, навіть і не знаю. От такий у мене Атос  :cool:

+2

3

Так, Атос справді - хазяїн :) і не лише там, де живе.
А у мене рудий кошак вдома є :jumping: Гарний... дуже! Так усі кажуть (хіба шо крім Вови, бо він свого Атоса понад усіх любить). За рахунок своєї зовнішності і розумності тримається у нас вже близько трьох років. Дужче за всіх любить маму (бо вона його годує), і, схолже, вважає її своєю мамою, бо так звертається, як і ми:"Ма!" (не мау або ще якось, а саме ма).
Потроху дере шпалери, двері, стільці на кухні (бо до кімнат його ніхто не пускає), а в перервах дрихне на колінах у того. хто сидить за комп"ютером...
Такий от наймиліший кіт :)

Фото000.jpg

0

4

Ой, хорошая темка!

у меня уже 4 года живет Мася (не придумали мы ей кличку, так что осталась Мася, иногда Маська если плохо себя ведет). Мне ее подарил на прощание поклонник, сказав "Она такая же вредная, как и ты, так что вы найдете общий язык". Вот. Кстати, это сиамская кошка. очень строптивая и капризная.
Общий язык мы действительно нашли, но более своенравного животного я еще не встречала (а у моей бабушки было много котов). Если она не хочет ее невозможно погладить или взть на руки. Может прийти сама, сесть напротив (но никогда рядом) и смотреть в глаза. Спит исключительно в наших постелях и мы уже устали ее оттуда выгонять. Если ей что-то не нравится - начинает громко и возмущенно мяукать. Мы подозреваем, что она считает своих хозяев идиотами, но хочется верить что она нас несмотря на это любит :-)
Вот такое чудовище :-)

0

5

Атос теж вночі спить з батьками на їх кроваті
Вдень спить всюду і спить цілий день
А хто що знає про видалення запаху від туалету по всій квартирі на більшості коврах (пропонувати народні або магазинні засоби діючі, від запаху в КОВРАХ, або дієвий засіб (не інтернетовський, а перевірений) для привчання дорослого кота до теалету?)

0

6

Klementiy написал(а):

для привчання дорослого кота до теалету

по-моему такого не существует...

0

7

Julia;) написал(а):

по-моему такого не существует...

існує і, навіть, працює, але...як і палка, яка стріляє раз на рік

0

8

для любителей кошек Признаки кошкости (если кто не видел): http://www.webpark.ru/comments.php?id=29203   :cool:

0

9

Alla написал(а):

http://www.webpark.ru/comments.php?id=29203

Супер!!! И кошка там очень похожа на сиамскую :-)

0

10

погано, що не знаю як картинку прямов форум вставити, а так би показав те, що не вміє жодний кіт, а Атос вміє  :crazyfun: Він вміє сидіти на жопі, як люди і малі діти і прямо тримати спину

0

11

Klementiy написал(а):

не знаю як картинку прямов форум вставити

выбираешь в меню окна ответа самую последнюю справа пиктограмму (через один от смайликов) и жмешь на нее. в выскакивающем меню жмешь обзор и выбираешь картинку. потом жмешь "готово"
Я еще так не делала, но логика подсказывает, что это делается именно так :-)

0

12

А у меня нет домашних животных (есть у бабушки, в Кролевце), но я до чертиков хочу завести кота! Жаль, мама против.

0

13

Эльвиралька написал(а):

но я до чертиков хочу завести кота! Жаль, мама против

у меня тоже мама была против, да и я сама не горела желанием кормить и убирать туалет за каким-то четвероногим чудовищем (это любя:-)), но мне его подарили и выгнать рука не поднялась,  взть себе никто из знакомых не согласился. Так и осталась у меня жить моя Мася. Так что попроси Шарпа подарить тебе кота, но чтобы мама не знала о сговоре. А потом очень удивись и попричитай, мол зачем он нам, а пока мама будет искать кому его отдать сама же к нему привыкнет и полюбит.

Ну это конечно все в теории...

0

14

Julia;) написал(а):

Я еще так не делала, но логика подсказывает, что это делается именно так :-)

я робив, не вийшло, а через інші сайти ліньки

Эльвиралька написал(а):

А у меня нет домашних животных

не знаю як воно, скільки себе пам"ятаю у нас постійно щось мовчало, чірікало, хрюкало, мявкало і какало  :dontknow:  , постійно їсти давати, прибірати, вигулювати і піклуватися вже в крові. Можливо від того що всі з села, тому і тяне до природи

0

15

Вот. У меня все получилось :-)

Администратор, простите за оффтоп :-)

0

16

мой котик :)

0

17

Julia;)
И после этого у Шарпа появится уже СЕРЬЕЗНЫЙ повод бояться мою матушку  :D Дело в том, что примерно раз в полгода мы с мамой вместе уезжаем на длительное время - от недели до трех. Не везти же котика с собой!

0

18

Эльвиралька написал(а):

уезжаем на длительное время - от недели до трех. Не везти же котика с собой

да, это уже проблема. мы однажды в аналогичной ситуации отдали кошку на сбережение сотруднице ветеринарной клиники, так бедная Мася похудела в 2 раза, ище неделю пугалась каждого шороха и от нас не отходила. Такого стресса кошке конечно не нужно. Сейчас стараемся отдавать знакомым, но что-то знакомые проявляют все меньше энтузиазма...

0

19

Эльвиралька написал(а):

мы с мамой вместе уезжаем на длительное время

Їдемо працювати чи відпочивати? Якщо друге, то чим кіт не людина? Невже йому не хочеться побачити світу більше ніж 70м2 квартири?

0

20

Сьогодні Атос вдень спав і, напевне, йому щось снилося погане, тому він говорив увісні. Він такого ще ні разу не робив. Напевне, щось змінилося. Багато чого змінилося  :'(

0

21

Klementiy написал(а):

Він такого ще ні разу не робив. Напевне, щось змінилося. Багато чого змінилося

наверно он стареет :-)

0