Поделись Улыбкою Своей И Она К Тебе Не Раз Еще Вернется!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Крадіжки та інші неприємності

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Як часто ви щось губили або у вас крали речі, які вам було жаль віддавати?
З місяць тому в метро з переднього карману в куртці витягли гроші, сума немала і так була потрібна...

0

2

тиждень тому їздили на авто в село. закінчувався бензин. на деяких заправках його не було і от наступна заправка, заїзжаю на неї, а там теж нема бензину, але є пост ДАЇ і мент, який каже, що ви заїхали на заправка проти руху автомобілів, хоча знаків, які б на це вказували я так і не побачив (в наших краях таких заправок 1-на з 10-ти). Півгодини заповнення протоколу і штраф 300 грн по новим тарифам  :dontknow: . Це при тому, що бензину туди і назад залили на 200 грн

0

3

А розвод від life-) ?
Вдправте смс на номер і прийміть участь у розиграші авто.
Такий був настрій паршивий, отя і відправив смс за 6 грн!. Смс-відповідь: відправте нам своє ім"я на той самий номер за ту саму ціну! Вже здогадався, але ж настрій то паршивий от і відправив. Смс-відповідь: дайте відповідь на питання і отримайте бали... Питання прості, балів багато, але чомусь в когось тих балів ще більше і так по кругу поки не закінчаться грошенята. Отже, витратив на лайф 12 своїх грн і все. А смс з запитаннями все йдуть і йдуть. і говорять, що я вже, майже, переможець і можу їхати в столицю за своїм новеньким авто, але до того треба відповісти на "декілька" питань  8-)  цікава штука

0

4

Про "розводи" з коханням, коли тобі говорять, що ти найкращий, а з іншими про те, який ти козел і що недавно то було краще, але не з тобою, говорити не буду. Кому треба, той і так зрозуміє   :offtop:

Отредактировано Klementiy (10.12.2008 13:46:24)

0

5

Klementiy написал(а):

А розвод від life-)

Лайф за таки дела пристрелить надо, но нет, он процветает :-)
На самом деле этьи смс бесконечные уже надоели. Я их очень ожесточенно удаляю с телефона, но их шлют вновь и вновь. Всем давно уже известно, что такого рода игры ничего кроме денежных потерь не сулят. Так что не ведитесь на это ни под каким предлогом :-)

По теме, были разные неприятные ситуации с кражами. Один раз даже очень крупная. Что тут говорить, это всегда непритяно. В любых масштабах. Вот у меня однажды вытащили мобильный из сумки, а один раз я уронила телефон в воду, в обоих соучаях осталась без мобильного, но в случае кражи было гараздо обиднее.

0

6

Klementiy написал(а):

Як часто ви щось губили або у вас крали речі, які вам було жаль віддавати?
З місяць тому в метро з переднього карману в куртці витягли гроші, сума немала і так була потрібна...

Цим літом заходжу в метро на "Вокзальній", була вже 11 година вечора, людей небагато, але чомусь при вході в вагон утворюється якась незрозуміла штовханина, це мене трохи дивує, я оглядаюся на всі боки і бачу якісь дуже неприємні й підозрілі пики навколо, "це напевно група підтримки", - промайнуло в мене в голові. Я машинально засовую руку в кишеню, де лежать гроші, і відчуваю там чужу руку, засунуту туди вже досить глибоко. Тільки-но ця чужа рука відчуває присутність моєї, як вона зразу вислизає, причому дуже акуратно, я б навіть сказав ніжно, немов змія. Я дивлюся на власника цієї руки, він повернутий до мене спиною, але його, на відміну від групи підтримки, підозріливим не назвеш - солідний чоловік, з сивиною, років під 50. Я кажу "Мужик, ти переплутав мою кишеню зі своєю". Добре, що мені не стукнуло в голову його бити, бо після моїх слів група підтримки занервувалася, це було видно - вони були готові накинутися на мене з кулаками, але сам злодій був незворушний, почувши мої слова, він не сперечався зі мною, нічим не відповідав, а  сумирно зробивши маленький крок уперед, вийшов з вагону. В ту ж мить двері за ним закрилися. Так закінчилася моя невеличка пригода. Гаманець був на місці, мені просто пощастило, але з тих пір я в метро значно обережніший.

Klementiy написал(а):

заправка, заїзжаю на неї, а там теж нема бензину, але є пост ДАЇ і мент, який каже, що ви заїхали на заправка проти руху автомобілів, хоча знаків, які б на це вказували я так і не побачив (в наших краях таких заправок 1-на з 10-ти). Півгодини заповнення протоколу і штраф 300 грн по новим тарифам

Якщо знаків не було, то ти просто лоханувся. Треба було на мусора в суд подавати.

Отредактировано atmesh (10.12.2008 16:30:21)

0

7

Бедные воры, полезли бы они ко мне в сумку! Имею дурную привычку бросать туда деньги, причем не всегда попадаю в маленький карманчик. А в кошельке у меня лежит одинкая бумажка из-под шоколадки...  :D  :surprise:

0

8

Ще, на щастя, не було дуже великих крадіжок. Пару разів віддала гроші циганкам (небагато, але все одно жалко), з тих пір їх обхожу. А взагалі і в транспорті, і деінде дуже стережуся, і гроші тримаю "ближче до тіла" :)

Klementiy написал(а):

Про "розводи" з коханням, коли тобі говорять, що ти найкращий, а з іншими про те, який ти козел і що недавно то було краще, але не з тобою, говорити не буду.

Я думала, що тільки ми з Олею можемо понавигадувати собі дурниць, а потім вірити в це. А ще й ти так робиш... :rolleyes:
Все в твоїх руках! :love:

0

9

lucie написал(а):

Я думала, що тільки ми з Олею можемо понавигадувати собі дурниць, а потім вірити в це

Ну что, организуем клуб???  :D

+1

10

А здорожчання проїзду в громадському транспорті одразу в 4 рази це нормально?
Пропоную акцію непокори. Всі хто їздить в громадському транспотрі не по проїзному, а по талончику при виході з автобусу, тролейбусу, трамваї передавати охочим свій закомпостований талончик. Земля ж кругла! Воно тобі повернеться.
В 1998 році таким чином обмінювалися студенти пам"ятаю. А ще було метро по 50 копійок на початку 2000 року і з кучею проїздних  в кармані (проїздні квитки всієї групи) на метро КПІ пропускали людей за 25-30 копійок і таким чином збирали гроші на пиво і насіння (горішків і чіпсів тоді, майже не було)

0